top of page
Найбільший боулдеринговий скеледром України

Вперше на скеледромі?

Маємо для тебе спеціальну пропозицію - пакет "Перший візит".
В пакет включено вхід в зал, послуги інструктора та необхідне спорядження.

Ми наполегливо рекомендуємо провести знайомство зі скелелазінням саме з інструктором. Під час заняття ти дізнаєшся базові принципи лазіння та основи техніки безпеки на скеледромі. Це зробить твої заняття значно цікавішими та безпечнішими.

01

Клікай на посилання

02

Обирай зручний час та тренера

Забронювати тренування можна за 2 тижні до запланованої дати візиту

03

Реєструйся на mySpace

Вказуй свої реальні дані та підтверджуй e-mail адресу. Зробиш один раз і твій персональний кабінет mySPACE буде з тобою назавжди :)

04

Приходь за 15 хвилин до вказаного часу

Завчасно подивись на Мапі, як нас знайти

Чи я зможу?

Так, ми впевнені - лазити може кожен. Комусь це дається легше, комусь складніше. Але це природна для людини активність, варто лише активувати цю навичку.

Чи можна прийти з друзями?

Звісно! В компанії друзів буде ще цікавіше: і позмагатись можна, і підтримати один одного.
На Перший візит інструктор може взяти до 6 людей. Тож, збирай друзів та приходьте разом відкривати новий вертикальний світ.

Як одягатись?

Для скелелазіння підійде будь-яка спортивна одежа, яка не заважає рухам. Зазвичай футболка або майка зверху та штани або шорти знизу.
Взимку доречно буде взяти кофту, бо мʼязи повинні бути теплими між вправами.

Чи можна прийти з дітьми?

Для занять разом з дітьми ми рекомендуємо пакет "Сімейне тренування". Або можна забронювати дитяче тренування окремо.
Так і дорослі, і діти отримають більше задоволення від лазіння.
Але якщо діти старше 14 років, то можна займатись разом за послугою "Перший візит"

Що потрібно, щоб спробувати?

Тобі потрібно лише забронювати тренування, обравши зручний день та час на сайті, подивитися, як до нас дістатись у розділі "Контакти", та прийти за 15 хвилин до початку заняття. Про все інше подбаємо ми.

Що буде на занятті?

Кожне заняття складається з розминки, знайомства з технікою безпеки та правилами на скеледромі, безпосередньо лазіння на боулдеринговому та на високому скеледромі та коротенької заминки.

Чи потрібне спеціальне взуття?

Для кращого контакту з рельєфом скелелази використовують спеціальне взуття - скельні туфлі або "скельники". Скельники можна орендувати на рецепції скеледрому. Але це не обовʼязково на першому занятті. Достатньо мати чисте змінне спортивне взуття, бажано з тонкою підошвою.
Увага! Скельні туфлі не замінюють звичайне спортивне взуття на тренуванні, бо вони використовуються лише під час лазіння.

А що кажуть ті, хто вже спробував?

скеледром на лівому березі
скелелазка

Marina Silver

"Отличное новое место как для профессионалов, так и для новичков, которые пришли попробовать что-то новое. Отдельное спасибо тренеру Даше, которая все хорошо и доступно объяснила, не сводила с меня глаз и все-таки заставила залезть на синюю трассу, которую я думала не одолею 💙"
bottom of page